0 ден

Нема продукти во Кошничката.

Абу Даби, Возач на денот: Кими Раиконен

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Формула 1 фановите на одличен начин со речиси 43% од гласовите го избраа Кими Раиконен за Возач на денот заблагодарувајќи им се за се што стори за спортот.

Иако трката на Ледениот човек траеше само 27 кругови пред да излета, а потоа и да го паркира оштетениот болид во гаража, омилениот лик заслужи да биде испочитуван на последната трка.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

БАХРЕИН, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: СЕРХИО ПЕРЕЗ

ЕМИЛИЈА РОМАЊА, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: ЛАНДО НОРИС

ПОРТУГАЛИЈА, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: СЕРХИО ПЕРЕЗ

ШПАНИЈА, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: ЛУИС ХАМИЛТОН

МОНАКО, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: СЕБАСТИЈАН ФЕТЕЛ

АЗЕРБЕЈЏАН, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: СЕБАСТИЈАН ФЕТЕЛ

ФРАНЦИЈА, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: МАКС ВЕРСТАПЕН

ШТАЕРСКА, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: ШАРЛ ЛЕКЛЕР

АВСТРИЈА, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: ЛАНДО НОРИС

БРИТАНИЈА, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: ШАРЛ ЛЕКЛЕР

УНГАРИЈА, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: ФЕРНАНДО АЛОНСО

ХОЛАНДИЈА, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: СЕРХИО ПЕРЕЗ

ИТАЛИЈА, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: ДАНИЕЛ РИКАРДО

РУСИЈА, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: ЛАНДО НОРИС

ТУРЦИЈА, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: КАРЛОС САИНЗ

АМЕРИКА, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: МАКС ВЕРСТАПЕН

МЕКСИКО, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: СЕРХИО ПЕРЕЗ

БРАЗИЛ, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: ЛУИС ХАМИЛТОН

КАТАР, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: ФЕРНАНДО АЛОНСО

САУДИСКА АРАБИЈА, ВОЗАЧ НА ДЕНОТ: МАКС ВЕРСТАПЕН

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Ново во Падок Клуб

Михаел Шумахер ќе добие почесна награда

Седумкратниот Формула 1 шампион, Михаел Шумахер, ќе добие почесна државна награда која ќе ја примат неговата жена...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Популарно

Волф: Ни треба максимум од Баку

Шефот на Мерцедес, Тото Волф, вели дека неговиот тим мора да ја максимизира секоја можност на Големата...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

PSS ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД

Можеби ќе те интересира ...