ПОЧЕТНА ВИДЕО Страница 36

ВИДЕО

Видео клипови од светот на Формула 1, како и најактуелните случувања во други тркачки серии како Формула Е, Мото ГП, ТЦР Европа, ИндиКар и многу други.

Рикардо прв го провозе новото Рено

0
Даниел Рикардо за прв пат го возеше РС19 болидот на патеката откако тимот искористи ден за снимање во Барселона. World,...

(Видео) Новиот Хаас се провозе низ Барселона

0
Хаас најдоа одличен начин за да поминат сончево попладне во Петок, со користење на ден за снимање во Барселона. Would...

Вилијамс објави слики од својот нов болид

0
Формула 1 тимот на Вилијамс објави првични слики од својот нов ФВ42 болид во пресрет на првиот предсезонски тест...

(Видео) Фантастични кадри од запознавањето на Луис со В10

0
Откако Мерцедес го промовираше својот овогодишен В10 болид, Луис Хамилтон и Валтери Ботас боија чест да го провозат по...

Новиот Мекларен МЦЛ34 пристигна

0
Мекларен го откри својот МЦЛ34 болид со кој планира да се трка претстојнава 2019 година во својето седиште во...

Денеска на патеките: Албон дебитираше, Квјат се врати, Верстапен прв пат со Хонда, возеа...

0
Денеска дури три екипи ги возеа своите болиди за прв пат, Мерцедес и Ред Бул возеа во Силверстон, додека...

Пристигна новиот РС19 на Рено

0
Рено го откри својот РС19 болид со кој се надева дека ќе ја намали разликата до трите најдобри екипи...

(Видео) Картинг на мраз? Ред Бул го можат и тоа

0
Зимската пауза во Формула 1 е при крај и наскоро ќе започне новата сезона. Но Ред Бул Рејсинг го исполни...

Вилијамс со комплетно променети шари и нов главен спонзор

0
Вилијамс ги откри своите најнови шари за претстојната Формула 1 сезона, како и својот нов главен спонзор. Екипата потпишала договор...

Пристигна Торо Росо СТР14

0
Торо Росо го откри својот болид за 2019 година преку социјалните мрежи, болид на кој највпечатливи се новите правила. Хаас...
РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

НАЈНОВИ ВЕСТИ

НАЈЧИТАНИ ВЕСТИ

ПАДОК КЛУБ

ФОРМУЛА Е

РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

МОТО ГП

ТЦР ЕВРОПА

РЕКЛАМЕН ПРОСТОР

Ф1 ИНСАЈДЕР

КРУГFLIX