Круг.мк предлог 10/11: The Race to Perfection

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

најново

ПАДОК КЛУБ

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Ретко кој Формула 1 фан ја нема гледано Drive to survive серијата на Netflix чија следна сезона се очекува наскоро, но предсезонските тестови се на средина на Март, така што krug.mk ви предлага листа од 11 документарци како загревање за сезоната.

Документарецот на Sky во седум епизоди излезен лани во чест на 70 годишнината на Формула 1 содржи претходно необјавенвидео материјал и интервјуа со некои од великаните на спортот.

Секоја епизода покрива различна тема вклучтелно најдобрите Формула 1 болиди, најдобрите екипи и возачите кои оставиле најголема трага.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПАДОК КЛУБ

повеќе на оваа тема