0 ден

Нема производи во кошничката.

📷 Мекларен со нови бои во Абу Даби

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Мекларен ќе возат со нови шари на својот болид на последната трка оваа сезона за Големата награда на Абу Даби.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Тимот соработува со Vuse, електронска цигата на Reynolds, уште од 2021 година и либанскиот уметник Ана Танглес за дизајнот на шемата.

Како Формуал 1, фан никогаш не верував дека мојот дизајн ќе се појави на една трка. Им благодарам што одвоија време за мене и ова е важно за умниците од средниот исток да ја покажат својата страст и вештина – задоволна е танглес.

 

СЛИЧНИ ВЕСТИ

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

НАЈНОВИ ВЕСТИ