0 ден

Нема продукти во Кошничката.

Нетфликс го најави документарецот за Шумахер

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Нетфликс го најави документарецот за Михаел Шумахер со објавување на трејлер за истиот. 

Шумахер треба да биде објавен на Нетфликс на 15 Септември каде ќе се разгледува успехот на Михаел Шумахер во Формула 1 и надвор од патеката. Филмот беше најавен во Јули, а сега се појави трејлер. 

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Таму може да го видиме неговиот син и четирикратниот шампион Себастијан Фетел. Документарниот филм се појавува по огромниот успех на серијата Drive to Survive за која се снима четвртата сезона. 

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Ново во Падок Клуб

Михаел Шумахер ќе добие почесна награда

Седумкратниот Формула 1 шампион, Михаел Шумахер, ќе добие почесна државна награда која ќе ја примат неговата жена...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Популарно

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

PSS ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД

Можеби ќе те интересира ...

Михаел Шумахер ќе добие почесна награда

Седумкратниот Формула 1 шампион, Михаел Шумахер, ќе добие почесна државна награда која ќе ја примат неговата жена...

Шумахер: Канада беше како торта без шлаг

Мик Шумахер вели дека неговиот силен настап во квалификациите во Монтреал, проследен со неговото предвремено откажување на...