0 ден

Нема продукти во Кошничката.

Ф1 има забелешки за серијата на Нетфликс

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Формула 1 планира да зборува за тоа како Нетфликс направиле лажна драма откако стигнаа многу поплаки од возачите и фановите дека некои моменти се издраматизирани за да биде поинтересно. 

Нетфликс ја пушти новата сезона на која го видовме текот на претходната драматична година исполнета со контроверзи. Но, некои возачи многу ја критикуваа последната сезона и не сакаат да учествуваат во неа, а еден од нив беше и шампионот Макс Верстапен. 

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Стефано Доменикали изјави дека ќе зборува со шефовите на Нетфликс. 

Без сомнение ова е успешен проект затоа што Донесе нова публика и понекогаш некои моменти се драматизираат. Ќе зборуваме со Нетфликс за да ја прикажат ситуацијата пореално. 

Италијанецот не се согласува со одлуката на Верстапен да не учествува и бара поголема инволвираност од сите. 

со Возачот кој одбива да учествува зошто не е добро претставен треба да се дискутира. Тоа е тема која ќе ја обработиме со возачите. Мора да сме сигурни дека зборуваме на ист јазик и подобро да го претставиме спортот. 

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Ново во Падок Клуб

Михаел Шумахер ќе добие почесна награда

Седумкратниот Формула 1 шампион, Михаел Шумахер, ќе добие почесна државна награда која ќе ја примат неговата жена...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Популарно

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

PSS ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД

Можеби ќе те интересира ...

Доменикали брзо ќе има одговор за трка во Африка

Формула 1 се подготвува да открие уште еден невиден долг календар на трки за 2023 година. 30 гран-при...

Доменикали има план за Франција, ќе има ли трка во Ница?

Главниот извршен директор на Формула 1, Стефано Доменикали, има резервен план за остаунвање на Франција во Формула...

Амазон и Нетфликс во војна за ТВ правата во САД

Борбата за телевизиските права за Формула 1 во Соединетите Американски Држани станува се пожестока поради се поголемиот...