ПОЧЕТНА Ф1 ПЛАСМАН

Ф1 ПЛАСМАН

ВОЗАЧИ

луис хамилтон

381
мерцедес амг петронас

валтери ботас

314
мерцедес амг петронас

шарл леклер

249
скудерија ферари

макс верстапен

235
ред бул рејсинг

себастијан фетел

230
скудерија ферари

александер албон

84
скудерија торо росо

карлос саинз

80
мекларен ф1

пјер гасли

77
ред бул рејсинг

Даниел рикардо

46
рено спорт ф1

серхио перез

44
рејсинг поинт

ландо норис

41
мекларен ф1

нико хулкенберг

37
рено спорт ф1

даниил квјат

34
скудерија торо росо

кими раиконен

31
алфа ромео рејсинг

ленс строл

21
рејсинг поинт

кевин магнусен

20
хаас ф1

роман гросжан

8
хаас ф1

антонио џиовинаци

4
алфа ромео рејсинг

роберт кубица

1
вилијамс

џорџ расел

0
вилијамс

ТИМОВИ

мерцедес

695
брекли, англија

скудерија ферари

479
маранело, италија

ред бул рејсинг

366
милтон кинс, англија

мекларен ф1

121
вокинг, англија

рено спорт ф1

83
енстоун, англија

рејсинг поинт

65
силверстон, англија

торо росо

64
фаенца, италија

алфа ромео

35
хинвил, швајцарија

хаас ф1

28
канаполис, с.каролина, сад

вилијамс

1
гроув, англија

ПОРАКИ, СОРАБОТКА ...

Доколку сте заинтересирани за рекламирање на вашата компанија и производ на КРУГ.МК, или доколку сте Маркетинг Агенција која е заинтересирана за можна соработка и сакате да дознаете повеќе околу ценовникот за банерите кои ги нудиме, контактирајте не преку online формуларот.