ПОЧЕТНА Ф1 ПЛАСМАН

Ф1 ПЛАСМАН

2020 Ф1 ПЛАСМАН НА КОНСТРУКТОРИ

1

МЕРЦЕДЕС

0

2

ФЕРАРИ

0

3

РЕД БУЛ

0

4

МЕКЛАРЕН

0

5

РЕНО

0

6

ТОРО РОСО

0

7

РЕЈСИНГ ПОИНТ

0

8

АЛФА РОМЕО

0

9

ХААС Ф1

0

10

ВИЛИЈАМС

0

РЕЗУЛТАТИ

2020 Ф1 ПЛАСМАН НА ВОЗАЧИ

1

ЛУИС ХАМИЛТОН

0

2

ВАЛТЕРИ БОТАС

0

3

СЕБАСТИЈАН ФЕТЕЛ

0

4

ШАРЛ ЛЕКЛЕР

0

5

МАКС ВЕРСТАПЕН

0

6

АЛЕКСАНДЕР АЛБОН

0

7

КАРЛОС САИНЗ

0

8

ЛАНДО НОРИС

0

9

ДАНИЕЛ РИКАРДО

0

10

ЕСТЕБАН ОКОН

0

11

ПЈЕР ГАСЛИ

0

12

ДАНИИЛ КВЈАТ

0

13

СЕРХИО ПЕРЕЗ

0

14

ЛЕНС СТРОЛ

0

15

КИМИ РАИКОНЕН

0

16

АНТОНИО ЏИОВИНАЦИ

0

17

КЕВИН МАГНУСЕН

0

18

РОМАН ГРОСЖАН

0

19

ЏОРЏ РАСЕЛ

0

20

НИКОЛАС ЛАТИФИ

0

НАЈНОВИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНИ ВЕСТИ