0 ден

Нема производи во кошничката.

Хамилтон: Филмот со Бред Пит ќе биде врв

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Луис Хамилтон има многу висока надеж дека филмот за Формула 1 со Бред Пит во главна улога ќе биде најдобриот филм за тркање кој некогаш бил снимен.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Филмот ќе биде продуциран ни помалку ни повеќе туку од Apple Original Films со главна улога на Бред Пит, режија на Џозеф Косински (Топ Ган Маверик), свенарио на Итан Кругер и продукција на легнедарниот Џери Брукхаимер. Копродуцент ќе биде и самиот седумкратен првак Хамилтон.

Содржината ќе биде за еден тркач ветеран кој ќе го глуми Пит, тркач кој се враќа од пензија за да биде ментор на млад и надеже возач кој ќе го води до огромен успех и слава. Пит заедно со Косински и Брукхаимер беа во падокот во КОТА викендов состанувајќи се со возачите и тимските шефови со цел да соберат колку што може повеќе информации за пореален филм.

она што до сега е составено во однос на тимот кој ќе работи на филмот е неверојатно. ги имаме том кук, главниот извршен директор на епл викендов, чест е да биде со нас, а заедно со неговиот тим се полни со поддршка, го поддржаа и мојот документарец.

го имаме и бред, холувудска легенда, тука е џери кој лично го направи топ ган, како и џо, фантастичен талент на едно место – возбуден е хамилтон.

Екипата ќе добие на располагање ексклузивни Формула 1 снимки, најмногу ќе снимаат лично следната година, а со помош на компјутерската техологија се ќе биде врвно обработено.

навистина сум претерано возбудем и иам огромни очекувања од филмот. знам дека ќе биде најдобар тркачки филм кој постои, визуелно и ќе почнеме да работиме за да се осигруаме дека никој нема да биде разочаран.

СЛИЧНИ ВЕСТИ

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

НАЈНОВИ ВЕСТИ