- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Шумахер изгледа различно, смета неврохирург

Според британски Mirror, тајни слики од Михаел Шумахер како лежи во кревет биле понудени за продажба на медиумите по цена од 1,3 милиони американски долари.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Во Декември лани наврпија шест години откко шесткратниот Формул 1 првак остана во кома по скијачка несреќа на Француските Алпи додека скијаше со својот син Мик.

Неговата здравствена состојба е непознаница, официјални информации за него речиси за нема, но неврохирургот Никол Акиари, тврди дека 51-годишникот изгледа различно.

треба да ни биде јасно дека тој е многу различен од оној што го памтиме на патеката  со речиси уништена органска,мускулна и скелетна структура.

Корина, сопругата на Михаел, веднаш ја известила полицијата и семејните адвокати дека некој се обидува да продаде слики од Михаел за голема сума пари, прекршувајќи ја неговата приватнос.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

Русија: Победа за Ботас по 10 секунди казна за Хамилтон

Валтери Ботас победи на Руското Гранд При и трет пат по ред завршува на подиум во Сочи откако неговиот колега, Луис Хамилтон, доби казна...

РЕЗУЛТАТИ

Русија: Победа за Ботас по 10 секунди казна за Хамилтон

Валтери Ботас победи на Руското Гранд При и трет пат по ред завршува на подиум во Сочи откако неговиот колега, Луис Хамилтон, доби казна...

популарно

Хамилтон под истрага, ќе ја задржи ли пол позицијата ?

Луис Хамилтон доминантно стигна до нова пол позиција на Руското Гранд При, но по крајот на сесијата беше повикан на сослушување кај стјуардите за...