0 ден

Нема продукти во Кошничката.

🎥 Дебито во Монтреал Јуки го заврши во ограда

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Јапонецот Јуки Тсунода имаше неславно деби на Канадското Гранд При во Монтреал кога излегувајќи го боксот удри директно во оградата крај патеката.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Ново во Падок Клуб

Михаел Шумахер ќе добие почесна награда

Седумкратниот Формула 1 шампион, Михаел Шумахер, ќе добие почесна државна награда која ќе ја примат неговата жена...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Популарно

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

PSS ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД

Можеби ќе те интересира ...

Гасли официјално потврден во АлфаТаури

Пјер Гасли официјално е потврдено дека ќе остане во АлфаТаури и следната тркачка сезона, официјално објави екипата...