🎥 Михаел Шумахер: Создавањето на легендата

Откако неделава Михаел Шумахер во гласање на официјалниот Формула 1 вебсајт беше прогласен за највлијателен човек во историјата на Форула 1, ред е да се погледне и еден официјален документарец од Формула 1 за животот и делото на Црвениот Барон.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

Стаинер: Иднината на Хаас не зависи од ограничениот буџет

Тимскиот шеф на Хаас, Гунтер Стаинер, вели дека сопственикот на тимот Џин Хаас, ќе одлучи дали да остане или да замине од...

популарно

Ферари со 20 “коњи“ повеќе во Австрија

Ферари цели да покаже посилен мотор уште на првата трка на Ред Бул Ринг во Австрија каде италијанците ќе донесат мотор со 20 коњски...