0 ден

Нема продукти во Кошничката.

🎥 Себ докторски против Латифи

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Себастијан Фетел речиси половина круг го демнеше Николас Латифи од Вилијамс пред “докторски“ да го мине.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Ново во Падок Клуб

Михаел Шумахер ќе добие почесна награда

Седумкратниот Формула 1 шампион, Михаел Шумахер, ќе добие почесна државна награда која ќе ја примат неговата жена...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Популарно

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

PSS ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД

Можеби ќе те интересира ...

Латифи: Никако немам брзина

Канаѓанецот Николас Латифи изјави дека никако не може да извади перформанси од својот ФВ44 и нема одговор...

Фетел: Безбедносното возило ни ја уништи стратегијата

Себастијан Фетел откри дека стратегијата на Астон Мартин била уништена со двете виртуелни безбедносни возила поради тоа...

Фетел возврати на коментарите од политичарите

Откако министерот за енергетика од Алберта го нарече Фетел хипокрит поради носење маица за забрана на дупчење...