0 ден

Нема продукти во Кошничката.

🎥 Споредба од стартот на Шарл и Чеко

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Серхио Перез имаше силен старт на Азербејџанското Гранд При, нападна и веднаш го превзема водството од Шарл Леклер.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Ново во Падок Клуб

Михаел Шумахер ќе добие почесна награда

Седумкратниот Формула 1 шампион, Михаел Шумахер, ќе добие почесна државна награда која ќе ја примат неговата жена...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Популарно

Волф: Ни треба максимум од Баку

Шефот на Мерцедес, Тото Волф, вели дека неговиот тим мора да ја максимизира секоја можност на Големата...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

PSS ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД

Можеби ќе те интересира ...

Леклер мотивиран, не се откажува од титула

Шарл Леклер откри дека е силно мотивиран да се ори за шампионската титула и покрај скорешните проблеми...

Ред Бул објаснија зошто се откажал Перез

Доктор Хелмут Марко, советникот за моторспсорт на Ред Бул, објасни зошто ненадејно откажал болидот на Серхио Перез...