🎥 Строл и со повредена рака го претекна Расел

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Ленс Строл со повредена рака дојде до 6то место и донесе одлични поени за Астон Мартин, а во еден директен дуел го мина и Мерцедесот на Џорџ Расел.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

СЛИЧНИ ВЕСТИ

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Ф1 промоции 2023

популарни вести

НАЈНОВИ ВЕСТИ