0 ден

Нема продукти во Кошничката.

🎥 Чеко заврши во ограда на квлификациите

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Серхио Перез немаше добри квалификации, а лизгавата патека од дождот го натера предвреме да ја заврши сесијата, директно во ограда.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Ново во Падок Клуб

Михаел Шумахер ќе добие почесна награда

Седумкратниот Формула 1 шампион, Михаел Шумахер, ќе добие почесна државна награда која ќе ја примат неговата жена...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Популарно

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

PSS ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД

Можеби ќе те интересира ...

Хакинен гледа загриженост кај Верстапен и Ред Бул

По уште една доминантна победа во Канада, Макс Верстапен изгледа непобедливо, но и покрај одличната форма, Мика...