🎥 10 најинтересни моменти во “собата за ладење“

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Следуваат 10те најинтересни моменти на возачит во таканаречената “соба за ладење“ каде возачите минуваат време пред да се ачат на подиумот.

НАЈНОВО

ОФИЦИЈАЛНО: Аиткен стана резервист во Вилијамс

Џек Аиткен официјално е потврден како резервен возач на тимот на Вилијамс, а згора на тоа ќе добие и петочни тренинг сесии во текот...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

популарно

Бахреин: Ферари се самоуништи и му подари победа на Мерцедес

Со многу среќа, со премногу среќа, Мерцедес стигнаа до нова 1-2 победа, втора за нив годинава на втората трка од календарот, а најзаслужни за...