0 ден

Нема продукти во Кошничката.

📷 Како изгледаше Хаас-от на Мик по сударот

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Погледнете како изгледаше уништениот Хаас болид откако со 270 кмч Мик Шумахер се заби во оградата крај патеката.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Ново во Падок Клуб

Михаел Шумахер ќе добие почесна награда

Седумкратниот Формула 1 шампион, Михаел Шумахер, ќе добие почесна државна награда која ќе ја примат неговата жена...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Популарно

Волф: Ни треба максимум од Баку

Шефот на Мерцедес, Тото Волф, вели дека неговиот тим мора да ја максимизира секоја можност на Големата...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

PSS ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД

Можеби ќе те интересира ...

Михаел Шумахер ќе добие почесна награда

Седумкратниот Формула 1 шампион, Михаел Шумахер, ќе добие почесна државна награда која ќе ја примат неговата жена...

Шумахер: Канада беше како торта без шлаг

Мик Шумахер вели дека неговиот силен настап во квалификациите во Монтреал, проследен со неговото предвремено откажување на...

Мазепин ќе тужи за неисплатени плати

Никита Мазепин изјави дека ќе го тужи американски Хаас за неисплатени плати.  Рускиот возач, чија компанија Уралкали го...