0 ден

Нема продукти во Кошничката.

📷 Што направи бе Шарл ?

ПРЕТХОДНА СТАТИЈА📷 Џеда одблиску
СЛЕДНА СТАТИЈА📷 Промените на Спа се во полн ек
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Шарл Леклер беше трагичар на денот откако го парчоса своето Ферари на вторите 60 минути во Џеда Корниш.

Погледнете што остана од болидот.

ПРЕТХОДНА СТАТИЈА📷 Џеда одблиску
СЛЕДНА СТАТИЈА📷 Промените на Спа се во полн ек
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Ново во Падок Клуб

Михаел Шумахер ќе добие почесна награда

Седумкратниот Формула 1 шампион, Михаел Шумахер, ќе добие почесна државна награда која ќе ја примат неговата жена...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Популарно

Волф: Ни треба максимум од Баку

Шефот на Мерцедес, Тото Волф, вели дека неговиот тим мора да ја максимизира секоја можност на Големата...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

PSS ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД

Можеби ќе те интересира ...

Саинз уверен дека сега може да форсира со болидот

Карлос Саинз се чувствува многу поудобно во неговото Ферари по силната трка во Канада каде конечно имаше...