0 ден

Нема производи во кошничката.

КРУГFLIX препорачува: Бегалец, случајот за Карлос Госн

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

За претплатниците на Нетфликс, го препорачуваме документарецот за Карлос Госн, претходниот извршен директор на групацијата Нисан-Рено и кој исто така беше на власт додека постоеше фабричката екипа на Рено во Формула 1.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

Документарецот го прикажува периодот на неговите најголеми успеси, но и внатрешните ривалства во компанијата како и тензиите во Нисан-Рено кои доведоа до неговото драматично апсење.

СЛИЧНИ ВЕСТИ

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

НАЈНОВИ ВЕСТИ