0 ден

Нема продукти во Кошничката.

ПРОДАВНИЦА

0 ден

Нема продукти во Кошничката.

Кими 7 Светски Шампион Чаша

За сите фанови на Кими Раиконен, по повод неговата прва и единствена титула во Формула 1 со тимот на Ферари во 2007 година, ви ја нудиме оваа керамична чаша во шампионско издание инспирирано од неговата заштитна кацига од периодот додека возеше за тимот од Маранело.

Во 2007 година на последната трка во Бразил, Кими всушност ја освои титулата во една од најтесните битки, со само 1 поен предност во генералниот пласман пред Луис Хамилтон кој возеше за Мекларен.

 

SKU: КМК010

КАРАКТЕРИСТИКИ

Боја

Бела

Материјал и Принт

Керамика со сублимациско печатење

Димензии и Капацитет

Ø 8.1 x 9.5, 100 до 300мл

600 ден

28 на залиха

ДРУГИ ПРОИЗВОДИ

Се прикажуваат сите 2 резултати

ОЦЕНКИ И КОМЕНТАРИ ОД ПРЕТХОДНИ КУПУВАЧИ

(1 Преглед на корисник)

1 преглед за Кими 7 Светски Шампион Чаша

  1. Марко

    Шољата е преубава!
    Благодарам круг.мк

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

ЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Кога ќе се испорача мојата нарачка?

Производот е достапен веднаш и на залиха. Испорака на нарачките се врши во рок од 7 работни дена ширум Македонија од денот на нарачка.

Колку чини испорака?

Трошокот за испорака е вклучен во цената на производот.

Дали величините на маиците се еднакви на мерките?

Mерките на маичките се истакнати на секој производ и одговараат на величините, но можна е разлика од +/- 5%

Каков начин на плаќање прифаќате?

Моментално е возможна само една опција на плаќање за нарачаните производи и тоа е при испорака на истите во готово.

Каде се е можна испорака?

Моментално производите од К Продавница се доставуваат само на територијата на Република Македонија.

Повеќе информации за материјалот на производот и печатењето

Маичките се од високо квалитетен 100 проценти памучен материјал, додека печатењето на дизајнот се врши преку ДТФ за исклучителен и долготраен квалитет. К-Продавница НЕ користи сито печатење на своите текстилни производи.

Шољите за кафе се керамични, а печатењето се врши со сублимација.