0 ден

Нема продукти во Кошничката.

ПРОДАВНИЦА

0 ден

Нема продукти во Кошничката.

Кими 7 "Leave Me Alone..." Чаша

Во чест на најомилениот возач помеѓу фановите, Кими Раиконен, ви ја нудиме оваа чаша со најпознатата порака преку тимско радио во Формула 1 првенството, а тоа е да ве остават на мира, вие знаете што правите 😉

Особено ако имате шеф кој микроменаџира, следниот пат напијте се голтка, а Кими ќе им каже се! 🙂 🙂 🙂

 

SKU: КМК009

КАРАКТЕРИСТИКИ

Боја

Бела

Материјал и Принт

Керамика со сублимациско печатење

Димензии и Капацитет

Ø 8.1 x 9.5, 100 до 300мл

600 ден

22 на залиха

ДРУГИ ПРОИЗВОДИ

Се прикажуваат сите 2 резултати

ОЦЕНКИ И КОМЕНТАРИ ОД ПРЕТХОДНИ КУПУВАЧИ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кими 7 “Leave Me Alone…” Чаша”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

ЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Кога ќе се испорача мојата нарачка?

Производот е достапен веднаш и на залиха. Испорака на нарачките се врши во рок од 7 работни дена ширум Македонија од денот на нарачка.

Колку чини испорака?

Трошокот за испорака е вклучен во цената на производот.

Дали величините на маиците се еднакви на мерките?

Mерките на маичките се истакнати на секој производ и одговараат на величините, но можна е разлика од +/- 5%

Каков начин на плаќање прифаќате?

Моментално е возможна само една опција на плаќање за нарачаните производи и тоа е при испорака на истите во готово.

Каде се е можна испорака?

Моментално производите од К Продавница се доставуваат само на територијата на Република Македонија.

Повеќе информации за материјалот на производот и печатењето

Маичките се од високо квалитетен 100 проценти памучен материјал, додека печатењето на дизајнот се врши преку ДТФ за исклучителен и долготраен квалитет. К-Продавница НЕ користи сито печатење на своите текстилни производи.

Шољите за кафе се керамични, а печатењето се врши со сублимација.