0,00 ден

No products in the cart.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

алфатаури

ПОЧЕТНАТаговиалфатаури
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

АлфаТаури убедени дека се на добар пат

Техничкиот шеф на АлфаТаури, Џоди Егинтон, се наева дека иднината на младата екипа е светла и дека се движат во вистинска насока. Франц Тосе се...

Гасли свесен дека Ред Бул секогаш ќе биде пред АлфаТаури

Пјер Гасли верува дека најдоброто сценарио за АлфаТаури е да заврши на второ место зад главниот тим на Ред Бул во 2022 година. Со големите...

Гасли се надева дека АлфаТаури ќе изненадат како Браун во 2009

Пјер Гасли е возбуден од новите правила за кои смета дека можност за сите екипи од гридот драстично да напреднат сезонава која претстои и...

Јуки знае како да се подобри, да го победи колегата

Дебитантската Формула 1 сезона за Јуки Тсунода беше далеку од совршена, имаше многу грешки и судари, но тој посочи дека знае како да се...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП