- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

алфа ромео

ПОЧЕТНАТаговиалфа ромео
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

Кими е нетрпелив да вози по новата патека

За големо чудо, Кими Раиконен откри дека е нетрпелив и возбуден што ќе може да вози по новата патека Џеда во Саудиска Арабија. За некој...

Андрети сеуште загреан да влезе во Ф1

Американецот Мајкл Андрети, сопственик на повеќе тркачки екипи во тамошните тркачки серии, откри дека неговиот Формула 1 интерес не се намалил и покрај тоа...

Претседателот на Заубер ја откри причината за својата оставка

Претседателот на Заубер, Паскал Пичи, откри дека недоразбирања со тимскиот шеф Фредерик Васур, а во врска со изборот на возач за следната година, довеле...

Ботас посакува да се раздели од Мерцедес со титула

Валтери Ботас посакува да се раздели од Мерцедес на совршен начин, односно со конструкторска титула. “Сребрените стрели“ ги освоија сите титули последните седум години, секако...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП