- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

астон мартин

ПОЧЕТНАТаговиастон мартин
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

По примерот на Ред Бул и Строл сака свој мотор

Лоренс Строл има големи планови за Астон Мартин, не само што вработува талентирани луѓе од Ред Бул и Мерцедес и гради целосно нова фабрика...

Фетел: Отпорот ни е најголем проблем

Себастијан Фетел откри дека отпорот на овогодинешниот болид на Астон Мартин е најголем проблем на тимот во трката за перформанси сезонава. Тимот беше силно погоден...

Пожар во фабриката на Астон Мартин

Од Астон Мартин потврдија дека штетата во нивната фабрика по пожарот била минимална откако беше пријавено дека таа била запалена.  Службите за итна помош се...

Астон Мартин најавуваат пеколна прва кривина во Џеда

Од Астон Мартин предвидуваат жесток прв круг на Џеда и куп возачи кои ќе сакаат да се протнат низ првата кривина за да “ќарат“...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП