0,00 ден

No products in the cart.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

гасли

ПОЧЕТНАТаговигасли
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

Хил се сомнева дека добриот Гасли може да стане одличен

Поранешинот Формула 1 првак, британецот Дејмон Хил, смета дека она што одличните возачи ги разликува оддобрите е тоа што може да прават луди работи. Дејмон...

Гасли свесен дека Ред Бул секогаш ќе биде пред АлфаТаури

Пјер Гасли верува дека најдоброто сценарио за АлфаТаури е да заврши на второ место зад главниот тим на Ред Бул во 2022 година. Со големите...

Гасли се надева дека АлфаТаури ќе изненадат како Браун во 2009

Пјер Гасли е возбуден од новите правила за кои смета дека можност за сите екипи од гридот драстично да напреднат сезонава која претстои и...

Гасли ја чека својата шанса во 2023 година

Пјер Гасли смета дека 2023 година е сезоната во која тој ќе ја добие шансата во топ тим.  Французинот извлече максимум од својот АлфаТаури оваа...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП