- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

италија

ПОЧЕТНАТаговииталија
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

Монца несигурна по 2025

Историското Италијанско Гранд При во Монца, трката која најдолго време е дел од Формула 1 калнедарот с соочува со несигурност по 2025 година. Имола речиси...

Рикардо откри колку му значи победата во Монца

Даниел Рикардо објасни дека е исполнет од неговата неодамнешна победа на Големата награда на Италија, по тешката прва половина од сезоната. Рикардо се префрли од...

Во Алпин очекуваат враќање во нормала од Сочи

Марцин Будковски, опертативниот директор на Алпин, очекува екипата од Енстон да се врати во силен ритам од Руското Гранд При ко е е на...

Саинз среќен за Мекларен

Шпанецот Карлос Саинз мина две сезони во Мекларен пред да донесе одлука да мине во Ферари за оваа година, а неговото место го превзема...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП