0,00 ден

No products in the cart.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

катар

ПОЧЕТНАТаговикатар
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

Пирели се плашат дека ќе се повтори Катар

Шефот на Пирели, Марио Исола, признава дека е загрижен за новите агресивни тротоари на преправената патека во Абу Даби.  Италијанската компанија се фокусираше на тротоарите...

Пирели: Тротоарите се виновни за пукнатите гуми во Катар

Пирели ја затворија истрагата за пукањето на гумите на Катарското Гранд При и виновникот го најдоа во високите тротоари.  На Лосаил пукнаа гумите на Валтери...

Гасли откри дека АлфаТаури ги разбрале причините за лошата трка во Катар

Возачот на АлфаТаури, Пјер Гасли, откри дека италијанската екипа ги разбрала причинит еза најлошите перформанси оваа сезона кои ги прикажаа на претходната трка, Катарското...

Биното: Немаше поента да се замени моторот на Леклер во Катар

Недостатокот на деградација на моторот на Ферари значи дека тие не размислувале за нов мотор за Шарл Леклер и покрај неговата слаба стартна позиција...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП