0,00 ден

No products in the cart.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

марко

ПОЧЕТНАТаговимарко
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

Хонда сеуште работи на овогодинешниот мотор

Иако Хонда официјално е надвор од Формула 1, јапонците многу им помагаат на Ред Бул во додавање на перформанси на РБ18 пакетот на тимот. Хонда...

Марко: Макс Верстапен учи од грешките на татко му

Доктор Хелмут Марко смета дека релативниот недостиг на успех на Јос Верстапен за време на неговата сопствена Формула 1 кариера помага да се води...

Марко објаснува зошто Макс е најдобриот возач на Ред Бул

Хелмут Марко објасни зошто го смета Макс Верстапен за најдобриот возач на Ред Бул досега и покрај тоа што има една светска титула споредено...

Марко: Лауда немаше да дозволи проблеми

Доктор Хелмут Марко, советникот за моторспорт на Ред Бул, изјави дека Ники Лауда немал да дозволи ескалација на работите помеѓу Ред Бул и Мерцедес...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП