- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

мерцедес

ПОЧЕТНА Тагови мерцедес
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

🎥 Патот кон подиум на Луис

Луис Хамилтон направи некарактеристична за него грешка во Имола и од 2ро место “падна“ на 8мо пред рестартот. Но, со силен ритам и претекнување, успеа...

Алисон не сака да биде шеф на тимот

Тимскиот шеф на шампионскиот Мерцедес, Тото Волф, откри дека актуелниот технички директор, Џејмс Алисон, јасно му ставил до знаење дека не сака никогаш да...

Маси објасни зошто Хамилтон не бил казнет за возењето во “рикверц“

Директорот за трка на ФИА, Мајкл Маси, појасни зошто Луис Хамилтон не бил казнет и не бил под истрага поради возењето во “рикверц“ на...

Расел сигурен дека сударот нема да го уништи неговиот однос со Мерцедес

Џорџ Расел е сигурен дека неговиот силен судар со Валтери Ботас од Мерцедес нема да ја уништи неговата долгорочна соработка со “сребрениет стрели“. Младиот биртанец...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП