- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

окон

ПОЧЕТНАТаговиокон
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

Окон за Џеда: Нема место за одмор и опуштање

Во пресрет на првото Саудиско Гранд При во Формула 1 историјата, Естебан Окон од Алпин смета дека патеката е лудило и ќе биде огромен...

Окон: Прашање на време е кога Пјастри ќе дојде во Ф1

Естебан Окон смет дека Оскар Пјастри не треба да биде многу загрижен што пропуштил можност да биде дел од Формула 1 гридот следната година. Окон...

Окон: Алпин целосно се трансформираа оваа година

Естебан Окон изјави дека Алпин целосно се трансформирале од почетокот на оваа година. Алпин е тимот кој се ребрендиреше оваа сезона откако до лани се...

Окон со својата одбрана го чинел Перез околу 2,5 секунди

Естебан Окон процени дека го чинел Серхио Перез околу 2,5 секунди бидејќи тој ја одиграл својата улога во помагањето на неговиот тимски колега Фернандо...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП