- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ред бул

ПОЧЕТНАТаговиред бул
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

🎥 Јос бесен по грешката на Макс

Таткото на Макс Верстапен, Јос, благо речено беше бесен по грешката на возачот која го чинеше пол позиција на утрешната трка. https://twitter.com/F1/status/1467208286160269318?s=20

Ред Бул нема да се двоумат доколку е потребно нов менувач за Макс

Од Ред Бул потврдија дека нема да се двоумат околу евентуална потреба за промена на менувачот на Макс Верстапен како последица од штетата која...

ФИА потврди дека Ред Бул не се жалеле на неказнувањето на Хамилтон

ФИА потврди дека рокот за жалби изминал и дека Ред Бул не поднеле жалба за одлуката да не се казни Луис Хамилтон за непочитување...

Верстапен не знае што се случило

Макс Верстапен од Ред Бул вели дека не знае што се случило при неговата грешка на последнтата кривина од денешнтие квалификации, по која заврши...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП