- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

рикардо

ПОЧЕТНАТаговирикардо
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

Норис: Рикардо ќе биде силен штом се прилагоди

Ландо Норис изјави дека не е претерано уверен во својата надмоќ која годинава ја демонстрира против колегата Даниел Рикардо. Младиот британец освои 153 поени сезонава,...

🎥 Облог си е облог: Рикардо и Абитебул конечно се истетовираа

Даниел Рикардо го доби ланскиот облог со својот лански шеф Сирил Абитебул, ако дојде до топ 3 пласман, да направат заедничка тетоважа. Доста време се...

Рикардо: Верстапен ја смирил агресијата

Даниел Рикардо вели дека поранешниот тимски колега во Формула 1, Макс Верстапен, ја намалил својата агресија на патеката, но смета дека неговиот пристап кон...

Прост изненаден од перформансите на Рикардо во Мекларен

Алан Прост се осврна на својот однос со Даниел Рикардо, возачот кој мина во Мекларен за оваа сезона, токму од фабричкиот Рено за кој...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП