- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

саинз

ПОЧЕТНАТаговисаинз
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

Саинз: Не сум видел луда патека како Џеда

Карлос Саинз изјави дека патеката Џеда не е како ниедна каде возел до сега во неговата кариера.  Формула 1 за прв пат доаѓа во Саудиска...

Поради опасностите на Џеда, Саинз бара од маршалите да внимаваат

Карлос Саинз ги предупреди маршалите покрај патеката многу да внимаваат бидејќи има голема можност да се случат излетувања со голема брзина на новата патека...

Саинз верува дека средината од поредокот ќе биде многу густа во Џеда

Возачот на Ферари, Карлос Саинз, верува дека претстојното Саудиска Гранд При низ уличната патека во Џеда ќе ја згусне средината од поредокот. Се очекува брзата...

Саинз искрено: Никој не е побрз од Леклер на квалификации

Карлос Саинз посочи дека неговиот колега, Шарл Леклер, е дефинитивно еден од најдобрите квалификанти во Формула 1 откако виде што може да направи во...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП