0,00 ден

No products in the cart.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

спринт

ПОЧЕТНАТаговиспринт
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

Бахреин размислува за спринт на надворешната брза конфигурација

Промените во правилата за спринт квалификациите кои треба да се спроведат следната сезона оставаат простор Бахреин да организира трка од таков вид на брзата...

Oбјавен календарот на спринт трките догодина

Формула 1 предложи шест патеки каде сакаат да организираат спринт трки наредната година и веќе ги започнале формалните разговори со тимовите за форматот наредната...

Браун: Бразил покажа дека спринтот е одличен за тркачкиот викенд

Оперативниот шеф на Формула 1, Рос Браун, вели дека третиот спортски спринт настан во Бразил беше најдобриот од овогодинешното тестирање на три трки и...

Биното останува на своето: Треба да размислиме за обратен грид

Тимскиот шеф на Ферари, Матиа Биното, верува дека Формула 1 треба повторно да размисли за трки со обратен стартен грид во иднина. Луис Хамилтон беше...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП