0 ден

Нема продукти во Кошничката.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

турција

ПОЧЕТНАТаговитурција
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

АлфаТаури охрабрени од брзината во Турција

Пјер Гасли смета дека АлфаТаури АТ02 болидот работи одлично секаде така што тимот напаѓа да го мине Алпин во борба за 5то место во...

Расел: Вилијамс треба да најде решение за интермедиа гумите

Џорџ Расел вели дека неговиот тим на Вилијамс треба да размисли за тоа како да го извлече најдоброто од интермедиа гумите по тешката трка...

Стаинер: Квалификациите покажаа дека со посилен болид, можеме до поени

Гунтер Стаинер, шефот на Хаас, смета дека со прикажаното на калификациите за Турското Гранд При, тимот покажал дека со подобар пакет, може редовно да...

Мерцедес: Доколку останеше на петеката, Хамилтон ќе завршеше без поени

Ендру Шовлин, главниот инженер на патека во Мерцедес, верува дека доколку Луис Хамилтон останел на патеката немало да освои поени на Турското Гранд При. Хамилтон...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП