- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

тцревропа

ПОЧЕТНАТаговитцревропа
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

PSS Racing на последен тест пред новата сезона во ТЦР Европа

Македонската екипа во ТЦР Европа првенството, PSS Racing Team, изминативе неколку недели имаше доста исполнет календар на активности, со дури 4 предсезонски тестови на...

ТЦР Европа: Во 2021, Давидовски и Џиролами ќе возат за PSS Racing Team

Македонската екипа на PSS Racing Team денес објави дека во сезоната 2021 тимот ќе се прошири со уште еден автомобил и возач покрај нашиот...

Давидовски на Монца, повторно дел од елитата во ТЦР Европа

Нашиот претставник, Виктор Давидовски, повторно се враќа каде што припаѓа, во најелитното првенство на туринг автомобили на европскиот континент, ТЦР Европа, викендов на патеката...

ТЦР Европа: Одличен камбек и 4то место за Давидовски во Франција

Виртуелното ТЦР Европа првенство продолжи и денес со две нови трки на патеката Пол Рикар во Франција, а во истите одлични перформанси, брзина и...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП