- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

тцр европа

ПОЧЕТНА Тагови тцр европа
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

PSS Racing на последен тест пред новата сезона во ТЦР Европа

Македонската екипа во ТЦР Европа првенството, PSS Racing Team, изминативе неколку недели имаше доста исполнет календар на активности, со дури 4 предсезонски тестови на...

🎥 Onboard со PSS Racing на Спа-Франкошамп

Минатата недела македонскиот тим на PSS Racing во ТЦР Европа првенството го изведе првиот предсезонски тест за 2021 година со Франко и Нестор Џиролами. Франко...

ТЦР Европа: Во 2021, Давидовски и Џиролами ќе возат за PSS Racing Team

Македонската екипа на PSS Racing Team денес објави дека во сезоната 2021 тимот ќе се прошири со уште еден автомобил и возач покрај нашиот...

Џиролами за Божиќ во Македонија, Давидовски одличен домаќин

Тркачките од светски ранг, браќата Нестор и Франко Џиролами, за божиќните празници добија можност да ја искусат Македонија, нашата гостопримливост и неверојатна вкусна храна...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП