- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

унгарија

ПОЧЕТНАТаговиунгарија
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

Фетел незадоволен од дисквалификацијата, бара поголема толеранција

Себастијан Фетел смета дека Формула 1 екипите треба да имаат поголема толеранција околу минималното количество гориво по крајот на трката, проблем поради кој четирикратниот...

🎥 Брзо размислување и искуство, Фернандо Алонсо

Фернандо Алонсо беше Возач на денот во Унгарија, а неговиот старт беше одличен, брзо размислуваше, возеше претпазливо и искусно и како резултат на тоа...

Хил: Шумахер покажува способност и сила

Поранешниот Формула 1 првак, Дејмон Хил, изјави дека Мик Шумахер покажал одлични перформанси во Унгарија што ветува многу.  Во хаотични услови на Унгарското Гранд При,...

Гасли очекува повеќе подиуми по Унгарија

Пјер Гасли изјави дека ќе има повеќе шанси за подиум за АлфаТаури откако не успеаа да дојдат до подиум поради инцидентот во првиот круг...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП