- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

хонда

ПОЧЕТНАТаговихонда
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

Хонда не може да поверува во серијата казни за Мерцедес

Техничкиот шеф во Формула 1 на Хонда, Тојохару Танабе, вели дека не може да поверува во бројот на казните за моторот со кои се...

Во Мексико Верстапен собори 33 години стар рекорд на Сена

Макс Верстапен го собори рекордот поставен од легендарниот Аиртон Сена пред повеќе од 30 години со неговата победа на Големата Награда на Мексико. Со победата...

Во Остин, Ред Бул покажаа колку ја ценат Хонда

Тојохару Танабе изјави дека го ценат гестот на Ред Бул да го качат Масаши Јамамото на подиум по победата на Макс Верстапен на Големата...

Јамамото би можел да се префрли во Ред Бул

Шефот на Хонда Ф1, Масаши Јамамото, не ги отфрла шпекулациите дека би можел да остане во Формула 1 и наредната година со Ред Бул.  Ред...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП