0 ден

Нема продукти во Кошничката.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

шовлин

ПОЧЕТНАТаговишовлин
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

Мерцедес ќе го засили моторот

Ендру Шовлин, главниот инженер на патека кај Мерцедес, изјави дека тимот бара начин да извлечат повеќе перформанси од својот мотор.  Според правилата од оваа година...

Мерцедес потврдија зошто Луис се мачел зад Гасли

Мерцедес иаа фрустрирачк трка на Имола со Луис Хамилтон откако седумкратниот првак не успеваше многу кругови по ред да го мине Пјер Гасли од...

Мерцедес си поставија рок пред да прифатат пораз

Мерцедес возеа во средниот ред на Имола додека Ред Бул и Ферари се бореа за пол позиција и победа. Мерцедес заостанува 50 поени зад Ферари...

Мерцедес реални дека припаѓаат на средината од гридот

Ендру Шовлин, главниот инженер на патека во Мерцедес, призна дека тимот во моментов припаѓа на средината од поредокот. Актуелните конструкторски прваци немаа ритам за време...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП