0,00 ден

No products in the cart.

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

шпанија

ПОЧЕТНАТаговишпанија
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

Поради пандемијата, тестот во Барселона ќе биде без публика

Првиот овогодинишен Формула 1 тест кој треба да се одржи на автодромот крај Барселона ќе биде без присуство на гледачи поради ситуацијата со корона...

Започна реновирањето на Барселона-Каталуња

Патеката крај Барселона, Каталуња, започна со реновирање како дел од подготовките за новата сезона и Формула 1 тестот.  Патеката е на календарот веќе 30 години...

Барселона пред договор со Ф1 за зимски тест

Автодромот Барселона Каталуња е многу блиску до договор со Формула 1 за спроведување на зимскиот тест во пресрет на сезоната. Поради огромната промена на правилата...

Од Барселона тврдат дека Мадрид се обидел да ја превземе трката

Организаторите на Гранд При трката крај Барселона открија дека морале да се одбранат од предизвикот од Мадрид за да ја задржат Големата награда на...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП