- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

pss

ПОЧЕТНА Тагови Pss
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

МОТО ГП

PSS Racing на последен тест пред новата сезона во ТЦР Европа

Македонската екипа во ТЦР Европа првенството, PSS Racing Team, изминативе неколку недели имаше доста исполнет календар на активности, со дури 4 предсезонски тестови на...

PSS Технички преглед: Ф1 цели на одржливи горива, не на електромотори

Одговорниот за спортските едноседи во ФИА, инженерот Николас Томбазис, откри дека визијата за Формула 1 во иднина се одржливите горива како еден од врвните...

🎥 Onboard со PSS Racing на Спа-Франкошамп

Минатата недела македонскиот тим на PSS Racing во ТЦР Европа првенството го изведе првиот предсезонски тест за 2021 година со Франко и Нестор Џиролами. Франко...

PSS Технички Преглед: Според Мекларен не е јасно дали накосен болид е вистинско решение

Техничкиот директор на Мекларен, Џејмс Кej, смета дека е премногу рано да се сугерира дека концептот со високa накосеност е најдобриот пристап за изменетите...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

ПОПУЛАРНО

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

НАЈНОВО

НАЈНОВО

ТЦР ЕВРОПА

МОТО ГП