0 ден

Нема продукти во Кошничката.

PSS ТЕХНИЧКИ

- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

PSS Технички Преглед: Ферари уникатни при дизајнот на Ф1-75

Во сезоната на промоции карактеризирана со прилично драматични визуелни разлики помеѓу болидите, новиот Ферари Ф1-75 претставува уште еден уникатен начин на конфигурирање на каросеријата...

PSS Технички Преглед: Ред Бул го крие вистинскиот РБ18 се до тестот

Дури и Кристијан Хорнер призна дека болидот што ќе оди на патеката за тестирањето на Барселона во 2022 година нема да изгледа многу како...
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -
- РЕКЛАМЕН ПРОСТОР -

PSS Технички Преглед: Клучните особини на Мекларен МЦЛ36

Мекларен го претстави својот нов МЦЛ36, болид кој ја поништува неодамнешната конвенција за системите за предна и...

PSS Технички Преглед: Вилијамс со целосно своја насока на ФВ44

Откако претставија генерички болид за да ја прикажат новата боја на тимот, вистинскиот Вилијамс ВФ44 се појави...

PSS Технички Преглед: Фасцинантниот дизајн на АлфаТаури АТ03

Дигиталното прикажување на АлфаТаури на нивниот нов AT03 покажува многу елегантна интерпретација на целосно новите аеро регулативи...